Plemiona.net

Forum poświęcone grze internetowej plemiona.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-02-25 18:18:17

Columb

A_D_M_I_N

Skąd: takie pomysły?
Zarejestrowany: 2008-02-13
Posty: 202
Punktów :   
WWW

Pierwsza rejstracja, logowanie....

Zapomniałem dodać najważniejszego poradnika- mianowicie: pierwsza rejstracja, logowanie itd... Powtażam, pierwasza, ponieważ kroki, dotyczące dołączenia na świat, mając już konto, jest inny- nieco łatwiejszy.



Na samym początku wchodzimy na stronę plemiona.pl, lub- jak nam wygodniej, na stronę- wszystko jedno. Jeżeli weszliśmy na plemiona.pl, strona główna, po lewej stronie, mamy takie "mini" wprowadzenie, ilość światów itp...I pisze nam dużymi literami » ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ BEZPŁATNIE!- kilkamy tam, i przenosi nas to strony, którą podałem wyżej.
Możemy tam wybrać światy (ze względu, iż wiele (to mało powiedziane) osób gra na światach 1-3, nie mamy opcji rejstracji właśnie na tych serwerach. Możemy wybrać światy 4-16, bez 10, z tym, że światy 15, 16, 13, bodajże 14, są "specjalne". Jeżeli wybierzemy świat 15, nie możemy grać na 16, jeśli wybierzemy 14, nie można grać na 13....Świat Classic, jest podobny, do światów 1 oraz 2, i innych, ponieważ, jest tzw. "stary".
Jeżeli wybierzemy już świat przenieśnie nas:


http://img185.imageshack.us/img185/1970/plmzamzp2.png

Imię w grze (nasz nick)
Hasło: skomplikowane, cyfry, literki- duże małe, przecinki, wykrzykniki itd- byle, żebyście zapamiętali
Powtórz hasło: wiadomo
Emial: służy do resjtracji, powiadamiania Was o nieobecności, a co najważniejsze- przypomnienia hasła!
"Zgadzam się z ogólnymi....", trzeba kilknąć w "kwadracik"

Po tym, przychodzi nam potwierdzeenie rejstracji, i juz można grać

Życzę miłego grania!

Wszystkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie bez zgody autora ZABRONIONE


Grasz w plemiona? Super! Zobacz to, ale najpierw zapoznaj się z tym
Jeśli chcesz zrobić dla mnie banner lub button, skontaktuj się ze mną: 2351587

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plOkucia do szkła System wentylacyjny Kancelaria prawna Kraków